Wypadek śmiertelny w Dziadkowie

Droga krajowa nr 15 była zablokowana przez trzy godziny.

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij

(© Fot. Policja Milicz)

Na drodze krajowej nr 15, w miejscowości Dziadkowo, doszło do tragicznego wypadku. Opel astra i opel omega jechały za ciężarówką, którą kierowcy chcieli wyprzedzić. Do zderzenia doszło, gdy na wyprzedzenie zdecydował się kierujący astrą, ale nie upewnił się, że może manewr ten wykonać bezpiecznie. Wcześniej wyprzedzanie rozpoczął bowiem kierujący omegą.

Astra uderzyła bokiem w omegę, która z impetem wjechała w budynek. Kierowca opla omegi zginął na miejscu. Dwóch pasażerów zostało rannych, w tym jeden ciężko. Został on helikopterem przetransportowany do szpitala przy ul. Borowskiej we Wrocławiu.

Komentarze (143)

avatar
avatar
dot.mag (gość)

mag, na pewno nie znalas/les sytuacji, dziewczyny nie miał żaden z nich. zajmij sie swoim zyciem i przestan rzucac opinii zlych w osoby trzecie, ktore nie mialy nic wspolnego z wypadkiem.

avatar
gość (gość)

kierowca astry ma już na koncie jeden taki wypadek śmiertelny to chyba nie przypadek kto mu znów wydał prawo jazdy powinni mu zabrać na na stałe

avatar
Znajoma (gość)

Jacek czuje sie dobrze a Tomek stan stabilny:) nie siejcie kur....pierdół bo nikt nie wie co i jak a gadania kazdy ma inna wersje

avatar
gość (gość) monii

SĄDZĄC PO WYPOWIEDZI I TWOJEJ PISOWNI TO CHYBA UKOŃCZYŁAŚ ZAWODÓWKĘ.... LUB GIMNAZJUM. ORTOGRAFII SIE NAUCZ.!!!!!!!!!!!!!!!

avatar
tt (gość)

do MAJA: o kogo dokładnie Tobie chodzi? Wiesz w ogóle co Ty piszesz? Trzeba mieć źle w głowie żeby życzyć komuś śmierci!

avatar
MAJA (gość)

DLACZEGO ZNAJOMI ZAWSZE BRONIĄ PRZESTĘPCÓW.....PRZYKRA PRAWDA. TEN CO LEŻY W SZPITALU LEPIEJ NIECH UMRZE, BO CZEKA GO DŁUGIE SIEDZENIE.

avatar
Marta (gość)

z tego co wiem to Tomek żyje, ale jest w bardzo ciężkim czasie we Wrocławiu, a jeśli chodzi o Jacka to nie wiem...

avatar
czarna (gość)

do oczu ! stało się i się nie odstanie! Zachowujecie się jak dzieci! kondolencie dla rodziny Dawida.

avatar
Halina (gość)

co się chce to się wie , wystarczy mieć dobre informacje ! zreszta sami się przekonacie

Wybierz kategorię