(© Fot. Policja Milicz)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Droga krajowa nr 15 była zablokowana przez trzy godziny.

Na drodze krajowej nr 15, w miejscowości Dziadkowo, doszło do tragicznego wypadku. Opel astra i opel omega jechały za ciężarówką, którą kierowcy chcieli wyprzedzić. Do zderzenia doszło, gdy na wyprzedzenie zdecydował się kierujący astrą, ale nie upewnił się, że może manewr ten wykonać bezpiecznie. Wcześniej wyprzedzanie rozpoczął bowiem kierujący omegą.

Astra uderzyła bokiem w omegę, która z impetem wjechała w budynek. Kierowca opla omegi zginął na miejscu. Dwóch pasażerów zostało rannych, w tym jeden ciężko. Został on helikopterem przetransportowany do szpitala przy ul. Borowskiej we Wrocławiu.

Komentarze (144)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Odszkodowania (gość)

Witam, chętnie pomogę poszkodowanym i rodzinie zmarłym w odszkodowaniu…601 790 771

dot.mag (gość)

mag, na pewno nie znalas/les sytuacji, dziewczyny nie miał żaden z nich. zajmij sie swoim zyciem i przestan rzucac opinii zlych w osoby trzecie, ktore nie mialy nic wspolnego z wypadkiem.

gość (gość)

kierowca astry ma już na koncie jeden taki wypadek śmiertelny to chyba nie przypadek kto mu znów wydał prawo jazdy powinni mu zabrać na na stałe

Znajoma (gość)

Jacek czuje sie dobrze a Tomek stan stabilny:) nie siejcie kur....pierdół bo nikt nie wie co i jak a gadania kazdy ma inna wersje

gość (gość) (monii)

SĄDZĄC PO WYPOWIEDZI I TWOJEJ PISOWNI TO CHYBA UKOŃCZYŁAŚ ZAWODÓWKĘ.... LUB GIMNAZJUM. ORTOGRAFII SIE NAUCZ.!!!!!!!!!!!!!!!

tt (gość)

do MAJA: o kogo dokładnie Tobie chodzi? Wiesz w ogóle co Ty piszesz? Trzeba mieć źle w głowie żeby życzyć komuś śmierci!

MAJA (gość)

DLACZEGO ZNAJOMI ZAWSZE BRONIĄ PRZESTĘPCÓW.....PRZYKRA PRAWDA. TEN CO LEŻY W SZPITALU LEPIEJ NIECH UMRZE, BO CZEKA GO DŁUGIE SIEDZENIE.

Marta (gość)

z tego co wiem to Tomek żyje, ale jest w bardzo ciężkim czasie we Wrocławiu, a jeśli chodzi o Jacka to nie wiem...

czarna (gość)

do oczu ! stało się i się nie odstanie! Zachowujecie się jak dzieci! kondolencie dla rodziny Dawida.